<<Firma Profili  >>

 

DAĞ METAL; 1998 yılından bu yana  Alüminyum doğrama ve Alüminyum yapı sistemleri  Sektöründe  faaliyet göstermektedir. 

Estetiği ve konforu bir araya getirerek, dekoratif çözümler ile sizlerin hizmetine sunmaktayız. Alüminyum Korkuluk, cephe giydirme, panjur sistemleri, Fotoselli kapı ve polikarbon uygulamalarına 

"Dağ Metal"  kalitesi ve farkıyla cevap vermek için kurulan firmamız, geçen zaman içinde, pek çok konut, villa, otel, iş yeri ile kurum ve kuruluşlara başarı ile hizmet vermiştir.

Yeniliğe daima açık olan; mekanlarınızın daha estetik bir yapıya kavuşması için çalışmakta olan firmamız  zerafet ve estetiği mekanlarınızla buluşturmaya devam etmektedir.

Misyon;

Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, Alüminyum ürünleri sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.

Vizyon;

Alüminyum Korkuluk, cephe giydirme, panjur sistemleri, Fotoselli kapı ve polikarbon uygulama sektöründe servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak "Dağ Metal"  isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak


Kalite;

Kalitesi ile müşterilerimizi,  Verimliliği ve rekabet gücü ile firmamızı,  Çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarımızı,  Çevre duyarlılığı ve yasal düzenlemelere uyması ile toplumun, İhtiyaç ve beklentilerini karşılamak için ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve yaptığımız her işe yeni değerler eklemektir .